Rybakowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
179 804 PLN
Powierzchnia
1 138 m2

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych działek zlokalizowanych w Rybakowie. Obecnie do zakupu oferujemy dwie działki 11 arowe oraz jedną 46 arową.

Klasa ziemi: VI

Ogrodzenie: brak

Działki zadrzewione z możliwością wycinki.

Media: woda, prąd w drodze.

Działki z MPZP dopuszczające zabudowę mieszkaniowo-letniskową.


Działki gwarantują obcowanie z nieskażoną dziką naturą. Ponadto dzięki braku infrastruktury turystycznej i związanego z tym natłoku turystów gwarantują cisze i spokój w przepięknej scenerii. Rybakowo to Wieś, która jest położona 12 km na płn.-wsch. od Kłodawy i 17 km od Gorzowa, na płn. od jeziora Mrowinko, na niedużej enklawie otoczonej lasami Puszczy Gorzowskiej.

W okolicy bardzo duża ilość jezior. Obszar ten stanowi otulinę Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Sołectwo Rybakowo wchodzi w skład gminy Kłodawa, powiatu gorzowskiego ziemskiego, województwa lubuskiego.

We wsi jest jeden sklep, zakład usługowy, kościół, zabytkowa dzwonnica, remiza straży pożarnej, leśniczówka, nowe boisko, sala wiejska z siłownią i zapleczem kuchennym, przystanek PKS.

Rybakowo to ostatnia wieś przy puszczy Strzelecko Barlineckiej z wielką różnorodnością drzew i krzewów W niewielkiej odległości od wsi (w promieniu 5 km) znajduje się kilka urokliwych niezagospodarowanych niezabudowanych dzikich jezior. Niektóre z jezior są połączone Kajakiem przez 3 - 4 godziny można przepłynąć kilka jezior od wsi Santoczno do wsi w Lipy. Do najbliższego jeziora jest z centrum wsi około 2 km.

JEŻELI SZUKASZ SPOKOJU I CISZY TA OFERTA SKIEROWANA JEST DLA CIEBIE!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej