Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
440 580 PLN
Powierzchnia
104,90 m2
Piętro
3

Piękny lokal w centrum miasta, zlokalizowany na III piętrze w reprezentacyjnym budynku z windą w ścisłym centrum miasta.
Przed budynkiem duży parking (strafa płatna), obiekt chroniony.
Lokal widny, z dużą ilością okien. Posiada serwerownię. Na 104,9 m2 składają: 6 gabinetów, zaplecza socjalnego, serwerowni. Łazienka dostępna wspólna z części wspólnych.

Czynsz: 1.069 zł ( w tym zarządzanie obiektem, koszty ochrony, monitoringu, energii el., utrzymania, sprzątania części wspólnych, itp) + fundusz remontowy 315 zł.

Istnieje możliwość możliwość wydzielenia dwóch lokali o pow. 46,3 m2 i 58,6 m2.

Bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności biurowej. W sąsiedztwie znajdują się różnego rodzaju biura, w tym komornicze, księgowe czy doradcze.
Polecam.

  • Winda: Tak

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej