Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 000 PLN
Powierzchnia
616,50 m2

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA GORZOWA WLKP. UL. SIKORSKIEGO
W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się dwie galerie handlowe Park 111 oraz Galeria Młyńska, zabudowa mieszkalna wielorodzinna, sklepy, lokale usługowe i magazyny.
Na działce o powierzchni 1258 mkw. wybudowany został parterowy budynek z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 616,5 mkw.
Parter podzielony jest na powierzchnię Handlową typu open space o pow. 470 mkw. oraz Biurową z zapleczem socjalnym o pow. 146,5 mkw. Łączna powierzchnia do wynajęcia 616,5 mkw.
Nieruchomość po termomodernizacji, dach wyremontowany, ogrzewanie gazowe nadmuchowe, w części biurowej tradycyjne - grzejniki.
Jest nowa elewacja, została doprowadzone nowa instalacja wodno - kanalizacyjna.
Do budynku doprowadzony jest prąd, wodociąg miejski
Przed budynkiem na znajduje się prywatny parking na 20 samochodów.
Nieruchomość ma ogromny potencjał do wykorzystania. Położenie przy głównej ulicy stanowią jej największy atut.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości

Joanna Piasek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej