Gorzów Wielkopolski, os. Staszica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
72 m2
Piętro
Parter

LINK DO SPACERU ONLINE: sb360.online/y66qhm

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Baczyńskiego na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość postawiona na własnościowej działce o powierzchni 77 m2.

Lokal o powierzchni 72 m2 składa się z:

PARTER: sala sprzedaży z witrynami o powierzchni 36 m2 oraz klatki schodowej.

PRZYZIEMIE (z osobnym niezależnym wejściem): łazienka z WC, magazyn/sala sprzedaży o powierzchni 26 m2.

Nieruchomość jest sprzedawana jako całość jednak istnieje możliwość wydzielenie dwóch osobnych lokali z niezależnymi wejściami.

Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, SIŁA, Internet. UWAGA LOKAL BEZCZYNSZOWY koszty utrzymania to tylko: gaz, woda, prąd.

Lokal wyposażony w instalacje alarmową oraz monitoring.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Do sali sprzedaży wejdziemy bezpośrednio z chodnika, który jest popularnym ciągiem komunikacyjnym w okolicy. Miejsce charakteryzuje duży ruch. Dzięki rzucającym się w oczy witrynom sklep jest widoczny i często odwiedzany przez potencjalnych klientów.

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej