Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
569 000 PLN
Powierzchnia
91,80 m2

LOKAL UŻYTKOWY-OS.GÓRCZYN
Ofertą sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 91,80 MKW położony na parterze w budynku wielorodzinnym trzypiętrowym na os.Górczyn.
Na powierzchnię lokalu składa się przestronna sala sprzedaży, pomieszczenie wydzielone na kuchnię i toaletę oraz zaplecza.
Lokal nadający się do prowadzenia każdej działalności min usługowej, biurowej, handlowej,medycznej itd.
Lokal posiada duże witryny okienne pozwalające na umieszczenie reklamy. Wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, ogrzewanie z sieci miejskiej. Ściany szpachlowane, malowane.Miejsca parkingowe przy budynku ogólnodostępne.
Cena sprzedaży : 569.000 zł. 
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
Piotr Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej