Myślibórz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 350 PLN
Powierzchnia
50,85 m2

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 50,85 m2, znajdujący w Parku handlowym w centrum Myśliborza.

Lokal składa się z 6 pomieszczeń w których skład wchodzi: sala sprzedażowa, chłodnia, pomieszczenie socjalne, komunikacja, wc oraz przedsionek (układ pomieszczeń przedstawia załączony w ofercie rzut)

Bardzo dobra lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Lokal z dużymi witrynami z wejściem od ulicy, przy którym znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ogrzewanie - rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja

Cena najmu - 3350 zł netto miesięcznie plus 170 zł opłata eksploatacyjna za części wspólne, media wg zużycia ( na podstawie podliczników)
Kaucja jednomiesięczny czynsz netto.

Okres najmu minimum 5 lat.

Zapraszam na prezentację.

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej