Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
91,80 m2

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA- OS.GÓRCZYN
Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 91,80 MKW położony na parterze w budynku wielorodzinnym trzypiętrowym na os.Górczyn.
Na powierzchnię lokalu składa się przestronna sala sprzedaży, pomieszczenie wydzielone na kuchnię i toaletę oraz zaplecza.Lokal nadający się do prowadzenia każdej działalności min usługowej, biurowej, handlowej,medycznej itd.
Lokal posiada duże witryny okienne pozwalające na umieszczenie reklamy.Wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, ogrzewanie z sieci miejskiej. Ściany szpachlowane, malowane.Miejsca parkingowe przy budynku ogólnodostępne.
Cena najmu 3.500 zł. .Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
Piotr Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej