Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
189 000 PLN
Powierzchnia
33 m2
Liczba pokoi
3

MIESZKANIE 3 POKOJOWE-BEZCZYNSZOWE-KŁODAWA-POWIAT GORZOWSKI
ATUTY:
Szybki termin przekazania.W pobliżu liczne tereny zielone,spacerowe.
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w niezwykle cichym i spokojnym miejscu. Dojazd drogą asfaltową.Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne.Wieś połączona jest z Gorzowem Wielkopolskim liniami obsługiwanymi przez PKS Gorzów Wielkopolski.
BUDYNEK:
Budynek mieszkalny wybudowany 1945r.Budynek 6 rodzinny.
MIESZKANIE:
Nieruchomość 3 pokojowa (pokoje przechodnie)o powierzchni użytkowej 33 MKW.
Do mieszkania przynależy udział 1/6 w gruncie wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 40 MKW.Mieszkanie bezczynszowe. Stolarka okienna PCV.Ogrzewanie i woda z pieca na drewno i węgiel.Centralne ogrzewanie w miedzi.Mieszkanie z przeznaczeniem do remontu.
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW. Zapraszam na prezentację nieruchomości.

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las, Kościół, Jezioro, Sklep
  • Komunikacja: PKS
Joanna Piasek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej