Gorzów Wielkopolski, Janice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
720 000 PLN
Powierzchnia
123 m2
Liczba pokoi
4

DOSKONAŁA OFERTA DLA INWESTORA

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej - budynku handlowego - zlokalizowanego przy ul Chabrowej w Gorzowie Wielkopolskim. Budynek o powierzchni użytkowej 123 m2 pełni obecnie role sklepu spożywczego, który przynosi stały dochód. Powierzchnia handlowa wygląda następująco:

- sala sprzedaży z lodówkami oraz kasą
- zaplecze socjalne
- pomieszczenie magazynowe
- pomieszczenie gospodarcze
- osobne WC
- piwnica/kotłownia.

BUDYNEK UŻYKOWY:
Budynek wybudowany z dobrej klasy materiałów, które zapewniają dobrą izolacje termiczną.
Ściany: cegła ocieplona styropianem
Dach: dachówka betonowa
Okna: PCV z szybami antywłamaniowymi.

INFORMACJE DODATKOWE + WNĘTRZE:
W budynku zamontowano klimatyzacje, która pełni również rolę grzewczą w sezonie zimowym. Budynek uzbrojony w alarm oraz obsługiwany przez profesjonalną firmę ochroniarską. W 2016 roku został przeprowadzony remont, który obejmował: wymianę instalacji elektrycznej, powiększenie sali sprzedażowej poprzez przesunięcie ścianki działowej, wymiana okien oraz drzwi na ogniotrwałe. Agregat prądotwórczy zainstalowany na dachu budynku co ogranicza poziom hałasu oraz poziom nagrzania się pomieszczeń.

LOKALIZACJA:
Sklep znajduje się w fantastycznej lokalizacji, która zapewnia duży ruch klientów, a także zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Budynek znajduje się w samym środku dużego osiedla domków jednorodzinnych. Przy budynku znajduje się parking dla klientów, oraz plac załadunkowy z rampą.

Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Ogrzewanie zapewnia klimatyzacja oraz piec węglowy (nieużytkowany). Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Budynek bezczynszowy. Opłaty to jedynie: prąd, woda, śmieci, podatek od nieruchomośći!

DOSKONAŁA OKAZJA DLA INWESTORA. WIĘCEJ INFORMACJI W BIURZE! CENA DO NEGOCJACJI!

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej