Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
254,29 m2

Oferta wstrzymana

OFERTA INWESTYCYJNA!!

Na pomieszczenia usługowo - biurowe i lokale mieszkalne!

Przedmiotem sprzedaży jest połowa dobrze prosperującej kamienicy, położonej w ścisłym centrum Gorzowa, przy ul. Hawelańskiej.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁEJ KAMIENICY O POW. 520,97 m2 (łączne przychody z tyt. najmu lokali w całej kamienicy to ok. 16.000 zł miesięcznie) - W CENIE OFERTOWEJ 2400000 zł!!

Przedmiot sprzedaży obejmuje połowę kamienicy o pow. 254,29 m2.
Przedmiotowa pow. obejmuje:
- piwnica - 39,05 m2
- parter - 51,32 m2
- I pietro - 53,02 m2
- II pietro -55,67 m2
- Poddasze uzytkowe - 55,23 m2.

Parter zajmuje dobrze prosperująca piekarnia.
Na I i II pietrze znajdują się pomieszczenia wyremontowane i dostosowane do prowadzonej wszelkiego rodzaju działalności usługowo - handlowej, jak również są w trakcie przekształcania na lokale mieszkalne. (przygotowane są także zaplecza sanitarno - socjalne, a także wyprowadzone wszystkie instalacje, niezbędne w lokalach mieszkalnych. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny, z możliwością wprowadzenia zmian w zakresie podziału poszczególnych pomieszczeń.
Na poddaszu znajduje się lokal mieszkalny, który jest także obecnie wynajęty. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznych a ponadto jest kompleksowo umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty. Ściany malowane i szpachlowane, okna i instalacje po wymianie.


Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności, stworzenia pomieszczeń biurowych, usługowych, mieszkalnych lub rozszerzenia istniejącej działalności.
KAMIENICA W CAŁOŚCI WYNAJMOWANA!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej