Dębno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
500 000 PLN
Powierzchnia
320 m2

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 320 m2 + wysokie piwnice 160 m2 wykorzystywany niegdyś jako budynek usługowy. Powierzchnia działki, na której znajduje się budynek wynosi ponad 11 arów.

Nieruchomość składa się z parteru, piętra oraz piwnicy. Każda powierzchnia ma po ok. 160 m2. Na parterze nowa instalacja c.o., na piętrze w każdym pomieszczeniu zamontowane kaloryfery (bez instalacji). Dach płaski. Okna starego typu. Od podwórka przy budynku rampa.

Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej.
W planie zagospodarowania przestrzennego jako przeznaczenie przewiduje się zabudowę usługową oraz mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem lokalizacji usług nieuciążliwych na kondygnacji podziemnej lub pierwszej nadziemnej. Symbol planu 23 MW,U.
Istnieje również możliwość nadbudowania jednego pietra.

Budynek położony w centrum miasta jest idealną inwestycją dla przyszłego nabywcy.

Nieruchomość w całości podpiwniczona, pomieszczenia wysokie. W jednym pomieszczeniu zrobiona kotłownia z nowym piecem gazowym, jest możliwość podłączeniu do ciepłowni miejskiej.

Zapraszam na prezentację!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Biuro Nieruchomości Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej