Gorzów Wielkopolski, Wieprzyce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
670 m2

Ofertą sprzedaży jest budynek biurowy ,3 piętrowy,położony w zachodniej części miasta-Wieprzyce.
Budynek usytuowany na utwardzonej i ogrodzonej działce o powierzchni 1390 MKW.
Nieruchomość posiada zewnętrzną windę,garaż w bryle budynku,istnieje możliwość parkowania i pozostawienia aut na terenie obiektu.Dodatkowo na terenie posesji wiata.
Parter,pierwsze i drugie piętro stanowią pomieszczenia biurowe z zapleczem socjalnym,na 3 piętrze znajduje się archiwum.
Miejsce nadaje się do prowadzenia każdego rodzaju działalności: handlowej, usługowej, magazynowej, składowej itp. Nieruchomość skomunikowane z S3, dojazd drogą asfaltową
.Media: kanalizacja, woda z ujęcia własnego, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego, prąd, monitoring, sieć komputerowa.
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI-OFERTA 25 BANKÓW.Zapraszam na prezentację nieruchomości.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Piotr Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej